Stilingi interjero aksesuarai
 
Telefonas pasiteiravimui +370 698 24 384

INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ

Rinkitės praktiškus ir stilingus gyvenamosios erdvės aksesuarus

Gyvūnų dubenėliai su stovu

Patogiai ir sveikai maitinimosi pozai užimti. Stovas yra padengtas vandens pagrindo elologišku laku, kuris suteikia atsparumą drėgmei. Praktiškas sprendimas Jūsų stilingiems namams.

Monitoriaus ir ausinių stovas

Pakelia monitoriaus aukštį iki akių lygio. Į monitorių žiūrėti patogu tada, kai jis būna 15-20 laipsnių žemiau horizontalios akių linijos. Naudodamiesi šiuo staliuku nevarginsite savo stuburo ir kaklo, o taip pat atlaisvinsite nemažai darbo vietos ant stalo.

Meditacijos suoliukas

Užsimerk, stebėk savo mintis ir jas paleisk.

Dėžutės

Dovanų pakavimui, gėlių kompozicijoms, konditerijai ir... Jūsų fantazijai. Galimi dydžiai 200x100, 180x100, 160x100 mm. Gaminame tik pagal individualius užsakymus.

Padėklai

Padėklai yra šiuolaikinio dizaino, funkcionalūs ir stilingi. Turi patogias rankenas. Naudojami kaip pusryčių padėklai į lovą. Ant jo patogiai pasidėsi skaitomą knygą ar nešiojamąjį kompiuterį.

Pakabos

Lenktos linijos pasiekiamos kruopščiai formuojant įvairių rūšių medienos lukštą, lakuota apdaila suteikia atsparumą drėgmei. Puikus sprendimas bet kuriam moderniam koridoriui ar vonios kambariui.

Krepšeliai

Praktiški krepšeliai tiks prie įvairaus interjero. Jų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, užtikrinančios patogų ir naudingą jų pritaikymą.

Daiktadėžės

Daiktadėžės geras pasirinikimas tvarkingiems namams. Į jas tvarkingai sutelpa vaikų žaislai, knygos, siūlai ar netgi savo vietos neturintys darbo įrankiai. Uždengiamos dėžutės tinkamos saugoti papuošalams, atvirukams ar seniems brangiems atsiminimams.

Šiukšliadėžė

Šiuolaikiškam interjerui būtina stilinga šiukšliadėžė. Aukštos kokybės medžiagos, užtikrina jų tvirtumą ir ilgalaikį naudojimą.

Margučių ridenimo lovelis

Tegul šv. Velykų rytas būna pilnas vaikų juoko.

 

Nuotraukose ir tikrovėje medžio raštai ir atspalviai gali šiek tiek skirtis.

Dėl didmeninių kainų teirautis tel. +370 698 24 384 arba el. paštu info@valiai.com

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite